Başa İstifasını Duyurdu - Şarköy Haberleri - Şarköy Haber

Başa İstifasını Duyurdu

TESKİ’nin Başarılı Genel Müdürü Dr. Şafak Başa, yaklaşan yerel seçimlerden aday adayı olmak için TESKİ’de ki görevinden istifa ettiğini sosyal medya hesabından duyurdu.

05-11-2018 | 20:47

Tekirdağ gündeminde sık sık Aday olacağı yönünde haberler çıkan TESKİ’nin başarılı Genel Müdürü Dr. Şafak Başa, 2019 yerel seçimlerinde aday adayı olabilmek için TESKİ’de ki görevinden istifa ettiğini sosyal medya hesabı üzerinden takipçileri ile paylaştı.

HERKESE TEK TEK TEŞEKKÜR
Görevinden istifa ederek aday adayı olacağını duyuran Dr. Şafak Başa ; ‘’Genel Müdür olarak bütün bu çalışmaları yaparken şahsıma desteğini esirgemeyen başta Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Kadir Albayrak olmak üzere, Genel Kurul ve Yönetim Kurulu üyelerimize, denetçilerimize, Genel Müdür Yardımcılarımıza, daire başkanlarımıza, ilçe şube müdürlerimize, her düzeyde görev yapan mesai arkadaşlarımıa, fedakarca görev yapan tüm TESKİ emekçilerine; eleştirileriyle bizi uyaran basın mensuplarımıza, işbirliği yaptığımız sivil toplum örgütlerine, kamu kurum ve kuruluşlarına; alt yapı çalışmalarının tamamlanmasını bizleri güvenerek sabırla bekleyen değerli Tekirdağ halkına sonsuz teşekkürlerimi sunarım.’’ İfadelerini kullandı.

HAKKINIZI HELAL EDİN
İstifasını duyurduğu paylaşımda herkesten tek tek helallik isteyen Dr. Şafak Başa ; ‘’Trakya’nın bir evladı olarak ülkemizin en güzel illerinden biri olan Tekirdağımıza hizmet edebilmek benim için onurların en büyüğüdür. Hakkınızı helal ediniz.’’ Dedi.


BURGAZ MI ? TEKİRDAĞ MI ?
Son günlerde sık sık Belediye Başkanlığına Adaylığı söz konusu olan Dr. Şafak Başa’nın bu paylaşımda Tekirdağ Büyükşehir Belediyesine mi yoksa Kırklareli’nin Lüleburgaz ilçesine mi aday adayı olacağı merak konusu oldu.


İŞTE O İSTİFA PAYLAŞIMI !

 
ETİKET :  

Tümü