Bayram öncesi Şarköy’de polis asayiş uygulamalarını arttırdı - Şarköy Haberleri - Şarköy Haber

Bayram öncesi Şarköy’de polis asayiş uygulamalarını arttırdı

Tekirdağ Şarköy ilçesinde polis bayram öncesi denetimlerini sıklaştırırken, akşam saatlerinde bir çok noktada asayiş uygulaması gerçekleştirdi. Uygulamaya Bekçiler ve Polisler de destek verdi.

17-07-2021 | 20:42


Tekirdağ Şarköy ilçesinde Şarköy Emniyet Müdürlüğünde görevli polis ve bekçiler bayram öncesi denetimlerini sıklaştırırken, akşam saatlerinde bir çok noktada asayiş uygulaması gerçekleştirdi. Uygulamaya sivil polisler de destek verdi.
Bayram öncesinde vatandaşların huzur ve güvenini temin etmek için çalışmalarını yoğunlaştıran Şarköy polisi, asayiş uygulamalarını sürdürdü. Çalışmalarını yoğunlaştıran polis, birçok noktada asayiş uygulaması yaparken, trafik kurallarına uymayan bazı taşıt sürücülerine cezai işlem uygulandı. Uygulamalar sırasında vatandaşların kimlik kontrolü yapılarak genel bilgi taramasından geçirildi. Vatandaşlar, yapılan uygulamalardan duydukları memnuniyeti dile getirerek, çalışmaların güvenlik için gerekli olduğunu söyledi. Akşam saatlerinde başlayan uygulama yaklaşık dört saat sürdü.
ETİKET :  

Tümü