BELEDİYE BAŞKANI ALPAY VAR KORONA OLDU - Şarköy Haberleri - Şarköy Haber

BELEDİYE BAŞKANI ALPAY VAR KORONA OLDU

11-03-2021 | 12:48

 

 Tekirdağ’ın Şarköy Belediye Başkanı Alpay Var’ın koronavirüs testi pozitif çıktı.Şarköy belediye çalışanlarından belediye başkanı Alpay Var ile temasta bulunanların test yapılacağı öğrenildi test sonuçları çıkana kadar evlerinde izola edileceği bildirildi.

 Belediye Başkanı Alpay Var, yaptığı açıklamayla koronavirüse yakalandığını duyurdu. Başkan Var; “Covid-19 testim pozitif çıkmıştır. Genel sağlık durumumun iyi olduğunu bildirmek isterim. Tedavi sürecim evde devam edecektir. En kısa zamanda sağlıklı günlerde yeniden birlikte olmayı umut ediyor, herkesin “maske, sosyal mesafe ve hijyen kurallarına” uyarak hastalığa karşı önlem almasını diliyorum. “dedi.

KORONAVİRÜS KOOPERATİFİ 10 GÜN KAPATTI!

Şarköy Esnaf ve Sanatkarlar Kefalet Kooperatifi çalışanı Sergin Bako koronavirüs testinin pozitif çıkması üzerine kooperatif 10 gün süre kapatıldı.Şarköy Esnaf ve Sanatkarlar Kefalet Kooperatif çalışanların evde karantinaya alındığı test sonuçlarının çıkana kadar diğer çalışanlarda önlem amaçlı evlerind izola edilerek karantinaya aındığı öğrenildi.

Kooperatif Başkanı Neşet Yavuz yaptığı sosyal medya hesabından şu  ifadeleri kullandı

"Değerli ortaklarımız..

Kooperatif personelimizde Covid-19 vakasına rastlanmış olup İlçe Sağlık Müdürlüğü tarafından kooperatifímiz bugün itibarı ile 10 gün süre ile kapatılmıştır. 10 gün süre zarfında tüm kredi işlemleri ve talep dilekçeleri durdurulmuştur. Değerli ortaklarımıza, esnafımıza ve kamu oyuna duyurulur"dedi.

 

 

 
ETİKET :  

Tümü