Büyükşehir Belediye Başkanı Albayrak Bez Torba Dağıttı - Şarköy Haberleri - Şarköy Haber

Büyükşehir Belediye Başkanı Albayrak Bez Torba Dağıttı

27-01-2019 | 03:22

Büyükşehir Belediye Başkanı Albayrak Bez Torba Dağıttı

Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi’nin, Çevre ve Şehircilik Bakanlığı tarafından her geçen gün artan çevre kirliliğinin önüne geçmek için başlatılan naylon poşetlerin ücretlendirilmesine verdiği destek sürüyor. Bu kapsamda Şarköy ilçesinde Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak’ın katılımı ile bez torba dağıtımı gerçekleştirildi.

 VATANDAŞLARDAN BAŞKAN ALBAYRAK’A TEŞEKKÜR

 Şarköy ilçesinde  Pazar Yerinde gerçekleşen bez torba dağıtımında Başkan Kadir Albayrak’ın yanı sıra; Şarköy Belediye Başkan Adayı Alpay Var,Şarköy CHP İlçe Başkanı Birol Taner,Şarköy CHP Meclis Üyesi Rengin Özeş Şarköy CHP Kadın Kolları Başkanı Ayten Toga Büyük,Şarköy CHP Gençlik Kolları Başkanı Sezai Akıntürk ve partililer Katıldı. Doğa dostu bez torbaların dağıtımı sırasında vatandaş ve esnafla da bir araya gelen Başkan Kadir Albayrak, kendilerine büyükşehir belediyesinin çalışmaları hakkında bilgi verdi. Vatandaşlar da Başkan Albayrak’a çalışmalarında başarılar dileyerek, çevre kirliliğine karşı hayata geçirilen bez torba dağıtımından dolayı Başkan Kadir Albayrak’a teşekkür ettiler.

 “TEMİZ BİR ÇEVRE ÖNCELİKLİ VAZİFEMİZ”

 Konu ile ilgili açıklama yapan Başkan Kadir Albayrak, Büyükşehir Belediyesi tarafından hazırlanan uzun ömürlü, sağlıklı bez torbaların vatandaşlara dağıtmaya devam ettiklerini belirterek, “Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi olarak her zaman doğaya saygılı, çevre temizliğine önem veren bir belediye olduk. Doğaya karşı hepimizin sorumluluğu var, çocuklarımıza temiz bir çevre bırakmak öncelikli vazifemizdir,” dedi.

 
ETİKET :  

Tümü