Dr. Ahmet Naci Helvacı’ nın Kurban Bayramı Mesajı - Şarköy Haberleri - Şarköy Haber

Dr. Ahmet Naci Helvacı’ nın Kurban Bayramı Mesajı

15-06-2024 | 21:07

Şarköy Kaymakamı Dr. Ahmet Naci Helvacı Kurban Bayramı dolayısı ile mesaj yayımladı:
''Bayramlar, birliğimizi pekiştiren ve bizi biz yapan değerlerimizi bir kere daha anlamlı ve güzel bir vesileyle canlandıran özel günlerdir.
Kurban bayramı; paylaşmanın, barışın, birliğin, yoksula, kimsesize umut olmanın bayramıdır. Her türlü dargınlıkların ve kırgınlıkların unutulduğu, dostluk ve hoşgörü duygularının güçlendiği, sevinç ve mutluluğun milletçe yaşandığı bu müstesna günleri, eş, dost ve akrabalarımız ile yaşamak, yardıma muhtaç ve yalnız yaşayan vatandaşlarımızın yanında olmak, inancımızın ve kültürümüzün bir gereğidir.  
Milletçe birlik ve beraberliğin, yardımlaşma ve dayanışmanın en güzel örneklerinin verildiği bu bayram günlerinde; aziz şehitlerimiz ve onların bizlere emaneti olan onurlu aile fertleri ve yakınlarını bir kez daha minnetle ve şükranla hatırlamak, kahraman gazilerimiz ve ailelerini unutmamak, akrabalık, komşuluk ve dostluk bağlarını pekiştirmek, aile büyükleri ve tüm sevdiklerimizle kucaklaşmak bizleri daha da güçlü kılacaktır.
Bu duygu ve düşüncelerle mübarek Kurban Bayramımızın, ülkemize, milletimize huzur getirmesini temenni ediyor, Şehit ailelerimizin, gazilerimizin, Şarköylü vatandaşlarımızın ve her kademede görevli mesai arkadaşlarımın sağlık, mutluluk ve esenlikler içerisinde güzel bir bayram geçirmesini temenni eder; hepimizin Kurban Bayramını kutlar, saygılarımı sunarım.
ETİKET :  

Tümü