GENÇ BAŞKAN GENÇLERLE BULUŞTU - Şarköy Haberleri - Şarköy Haber

GENÇ BAŞKAN GENÇLERLE BULUŞTU

25-05-2022 | 22:18

Şarköy Belediye Başkanı Alpay Var, 19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı etkinlikleri kapsamında gençlerle kahvaltıda buluştu.
CHP Şarköy İlçe Gençlik Kolları ve CHP’li ,gençlerin katıldığı kahvaltı Şarköy Belediyesi Sosyal Tesisleri'nde gerçekleştirildi. Etkinliğe, Başkan Alpay Var’ın yanı sıra Şarköy Belediye Başkan Yardımcıları Yasemin Çavuşoğlu, Prof.Dr. Adnan Sevim,Ogün Kürümoğlu katıldı.
GENÇ BAŞKAN’DAN CHP’li GENÇLERE NASİHAT
Şarköy Belediye Başkanı Alpay Var, 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı dolayısıyla organize edilen kahvaltı programında CHP’li gençlerle Şarköy Belediyesi Sosyal Tesisinde bir araya geldi.
Bu özel buluşmaya Belediye Başkan Yardımcıları Yasemin Çavuşoğlu,Prof. Dr. Adnan Sevim, Ogün Kürümoğlu eşlik etti.
Şarköy Belediye Başkanı Alpay Var, 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı kutlamaları kapsamında bu yıl özel bir buluşmaya imza attı.CHP’li gençlerin katılmış olduğu kahvaltı programında CHP’li gençlerin CHP’li Şarköy Belediyesi’nden beklentileri, görüş ve önerileri alındı. Başkan Var, programa katılan gençlerle uzun uzun sohbet ederek, kente dair fikir alışverişinde bulundu. Belediyenin gençliğe yönelik çalışmalarının daha nitelikli olması için bu konularda istişare edildi. Kahvaltı programından oldukça memnun kalan CHP’li gençler Başkan Var’ a memnuniyetlerini ilettiler.
GENÇ BAŞKAN, GENÇLERLE KAHVALTIDA BULUŞTU
Şarköy Belediyesi sosyal ve kültürel faaliyetlerine hız kesmeden devam ediyor. 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı dolayısıyla CHP’li gençlerle kahvaltı programı organize edildi. Sohbet havasında geçen buluşmada, yaklaşık 2 saat boyunca CHP’li gençler CHP’li Belediye Başkanı Alpay Var ile birebir konuşarak yerel yönetimlerden beklentilerini, Şarköy ve ülkemiz adına hayallerini paylaştılar. Samimi ve keyifli bir ortamda gerçekleştirilen sohbet zaman zaman eğlenceli konuşmalara sahne oldu. Gençlerin yoğun ilgisiyle karşılaşan başkan Var, programa katılan tüm gençlerle ayrı ayrı ilgilendi. Kahvaltı sonunda toplu fotoğraf çekilerek ‘’Gençlik Buluşması’’ kahvaltı programı ölümsüzleştirildi.
GELECEĞİN TÜRKİYE’SİNİ GENÇLER İNŞA EDECEK
Kahvaltı programıyla amaçlarının gençlerin sesine kulak vermek, gençlerin gözünden geleceğin hayal edilen Şarköy’ünü dinlemek olduğunu ifade eden başkan Var, “Gençlere olan yatırım geleceğe olan yatırımdır. Şahsım olarak her zaman ülkemizin geleceği olan yeni nesillere büyük önem veriyorum. Gençlerin bayramında gençleri dinleyip, bizlerden ne istediklerini bizzat kendilerinden öğrenmek istedik. Bu amaçla fikirlerini rahatça ifade edebilecekleri samimi bir ortam oluşturarak kendileriyle kahvaltı programında buluştuk. Gençlerle bir arada olduğum süre zarfında Ulu Önder Mustafa Kemal ATATÜRK’ ün ‘’Bütün ümidim gençliktedir’’ sözünün doğruluğuna bir kez daha şahit oldum. Gençlerin fikirleri bizim için her zaman çok kıymetli olacak. Gençliğe verdiğimiz önem ve güven yaptığımız tercihlerde de belli oluyor. Kısa süre önce aramıza katılan Tekirdağ’ın en genç Belediye Başkan Yardımcısı Ogün Kürümoğlu bunun en net örneklerindendir. Genç ve dinamik yapımızla seçildiğimiz günden bu yana şehri ortak akılla yönetme konusunda ortaya koyduğumuz çabayı sürdürmekte kararlıyız. Programa katılarak bizlere düşünceleriyle ilham veren gençlerimize
teşekkür ediyorum. Bu duygu ve düşüncelerle 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramınızı en içten dileklerimle kutluyorum” dedi.

 
ETİKET :  

Tümü