Kapı kapı gezerek İhtiyaç sahiplerine 25 ton patates dağıttılar - Şarköy Haberleri - Şarköy Haber

Kapı kapı gezerek İhtiyaç sahiplerine 25 ton patates dağıttılar

21-03-2021 | 17:55

Şarköy ilçesinde belediye ekipleri, ihtiyaç sahiplerine 25 ton patatesi kapı kapı dolaşarak dağıttı
Tekirdağ’ın Şarköy ilçesinde belediye ekipleri, ihtiyaç sahiplerine ulaştırarak 25 ton patatesi kapı kapı dolaşarak dağıttı.
Şarköy Belediyesi tarafından ihtiyaç sahibi ailelere ulaştırılmak üzere hazırlanan 25 ton tutarındaki patates fileleri adreslere teslim edildi. Dağıtılan 25 ton patatesi, Şarköy belediye ekipleri dağıtılmak üzere belediye araçlarına yüklendi. Dağıtım yapacak ekiplerin çalışmalarını yerinde inceleyen Şarköy Belediye Başkan vekili Gülten Yanık “Çiftçimizin üretimine destek olmak amacıyla ve ilçemizde ihtiyaç sahibi vatandaşlarımıza bir nebze olsun mutfak katkısı sunmak üzere üretici nezdinde yaptığımız alışveriş sonucu bugün bin 250 ailemize 25 ton tutarında patatesi adreslerine teslim etmiş olduk. Hemşerilerimize afiyetle tüketmelerini temenni ederken üreticimize de hayırlı olsun diyorum” dedi.

Hem üreticiye hem ihtiyaç sahibine destek
Hazırlanan patates fileleri Başkan vekili Yanık, “Kıymetli hemşerilerim; sizler için hazırlanan bu ayni destek paketi hem üreticimize destek hem de sizlere çam sakızı çoban armağanı olarak ulaştırıldı. Sıhhatle ve afiyetle tüketmeniz dileğiyle” yazılı notuyla, belirlenen ihtiyaç sahibi ailelerin adreslerine tek tek ulaştırıldı.
ETİKET :  

Tümü