SOSYAL GÜVENLİK HAFTASI ETKİNLİKLERLE KUTLANDI - Şarköy Haberleri - Şarköy Haber

SOSYAL GÜVENLİK HAFTASI ETKİNLİKLERLE KUTLANDI

25-05-2022 | 22:27

Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK)Tekirdağ İl Müdürü Fatma Derya Alan, Sosyal Güvenlik Haftası on altıncısı kutlanan kutlama etkinlikleri çerçevesinde iş dünyasına, kamu kurum ve kuruluşlarına, sivil toplum örgütlerine ziyaretlerin yanı sıra Kurumda personellerinin moral ve motivasyonlarını arttırmak için de ziyaretler yaparak, etkinlikler düzenlemiştir.
SGK İl Müdürü Fatma Derya Alan; gazetemize yaptığı açıklamada Haftanın kutlanmasının asıl amacının Sosyal Güvenlik Kurumunun tanınırlığını artırmak, toplumda sosyal güvenlik bilincini oluşturmak ve toplumun sosyal güvenlik hakkında bilgilendirilmesini sağlamak olduğunu söylemiştir..
Şarköy’de ise 16-22 Mayıs Sosyal Güvenlik Haftası etkinlikleri kapsamında İlçemiz SGK Müdürü Sadettin İpek ve personelleri Emre Seyhan, Arzu Koçer, Sercan Aydın, Fatma Nur Seyhan ile birlikte 18 Mayıs 2012 günü İlçe Kaymakamı Hakan Kılınçkaya ve Şarköy Belediyesi Başkanı Alpay Var’ı makamında ziyaret ettiler.
Sosyal güvenlik haftası münasebetiyle Kaymakam Kılınçkaya ve Belediyesi Başkanı Var’a SGK Müdürü Sadettin İpek, yapılan çalışmalar hakkında bilgi verdiği öğrenilmiştir.
Ayrıca;16-22 Mayıs 2022 Sosyal Güvenlik Haftası etkinlikleri kapsamında Şarköy Sosyal Güvenlik Merkezine Siyasi Partilere, Basın mensuplarına, Sivil Toplum Örgütleri, Meslek Mensupları ve Kamu Kurumlarınca gerçekleştirilen ziyaretler için SGK Müdürü Sadettin İpek, memnuniyetini belirterek; Sosyal Güvenlik haftasını kutlayan tüm vatandaşlarımıza çok teşekkür etti.
ETİKET :  

Tümü