AK Parti'den MHP'ye ziyaret - Şarköy Haberleri - Şarköy Haber

AK Parti'den MHP'ye ziyaret

AK Parti Şarköy İlçe Başkanı Engin Sadunoğlu ve Şarköy Belediye Başkan adayı Can Gürsoy, MHP İlçe Başkanlığını ziyaret etti. Ziyarette Cumhur İttifak'ının önemi vurgulandı.

30-01-2019 | 12:14

 AK Parti Şarköy İlçe Başkanı Engin Sadunoğlu ve Şarköy Ak Parti Belediye Başkan adayı Can Gürsoy, MHP İl Başkanlığını ziyaret etti. Ziyarette Cumhur İttifak’ının önemi vurgulandı.

Görevi yeni devralan MHP Şarköy İlçe Başkanı Yaşar Şen ve yönetim kurulu üyelerine hayırlı olsun dileklerini iletti.


"Milletimizin birliğini zirveye taşıyacağız"
Ziyaret esnasında ise Cumhur İttifakı'nın önemine vurgu yapıldı. Ülke ve milletin beka mücadelesinin en önemli dayanak noktalarından biri olarak gördükleri Cumhur İttifakı ile bu seçimlerden daha da güçlü çıkacaklarını ifade eden Sadunoğlu, “ Milliyetçi Hareket Partisi İlçe başkanım,Belediye başkan adayım,Ülkü Ocakları başkanım,Gençlik kolları başkanım, her iki partimizin Kadın Kolları başkanlarım siz değerli kardeşlerimizle el ele vererek milletimizin birliğini beraberliğini zirveye taşıyacağız. Cumhur ittifakının hedef ve amacına uygun bir şekilde hareket ederek Şarköy’de genel merkezimizin Cumhur İttifakı aday olarak göstermiş olduğu Can Başkanımızla  Şarköy belediyesini alacağız " dedi.

"Seçimlerde büyük bir başarıya imza atacağız"
Cumhur İttifakı ile yerel seçimlerde büyük başarılara imza atacaklarını belirten Sadunoğlu “Biliyorsunuz Şarköy’de CHP’li belediyenin 10 yıl görev yaptığı ilçeye bir çok şeyi kaybettirdiği bu kaybedilenleri kazanıma çevirmeliyiz   bu iki partinin adayları ile birlikte yerel seçimlerde büyük başarılara imza atacağına inancım tamdır. Bu birlikteliği taçlandırmak adına MHP ilçe Başkanlığımızı ziyaret ettik. Cumhur İttifakı'nın milletimize ve ülkemize hayırlar getireceğine inanıyorum” diye konuştu. 

"AK Parti ve MHP dayanışması sonuna kadar sürecektir"
Cumhur İttifakı ile bütün belediyeleri alacaklarını vurgulayan MHP İlçe  Başkanı Yaşar Şen “Cumhur İttifakı’nın başarıya ulaşması için AK Parti ve MHP dayanışması sonuna kadar sürecektir. 31 Mart akşamı bütün belediyeler alınmasıyla bu beraberlik taçlandırılacaktır. Bu ittifak sadece belediye başkanlıklarını kazanma ittifakı değildir. Bu ittifak ülkenin birlik ve bütünlüğü için dışarıdan gelecek tehditler için beka mı bela mı sözünden bekayı tercih etmesinin birlikteliğidir genel başkanımız Devlet Bahçeli’nin dediği gibi Zillet ittifakına karşı dimdik ayakta durma zamanıdır” şeklinde konuştu.Şarköy Ak Parti Belediye başkanı Can Gürsoy “İlçe başkanlarım, Kadın kolları başkanlarım ben bu beraberlikten son derece mutluyum.Şimdi biraz geriye saralım Cumhurbaşkanımıza vermiş olduğunuz desteklerden dolayı hepinize çok şey borçluyuz.Siz verdiğiniz desteği Cumhurbaşkanına değil bir ülkenin geleceğine verdiniz.Verilen oylar gerçekten çok değerli manevi yönü ve sonucu çok değerli.Bunu ilerleyen yıllarda herkes idrak edecek.Bu beraberliğin kurulmasında emeği geçen insanlardan Allah razı olsun.Allah onlara güç kuvvet versin beraberliğimiz daha ileriye taşısınlar.Her iki partinin birleşmesi ülkenin belalardan kurtulması, gelişmesi,sıçraması demek ve bunu zaman içinde hepimiz göreceğiz.İlkelerimize baktığımız zaman görüş ayrılığımız zaten yok.Hedefimiz bir,düşüncemiz bir, yaşayışımız bir,niyetimiz bir,bizi birleştirenlerden Allah razı olsun teşkilatlarımızdan Allah razı olsun ben uyum içinde bir seçim çalışması umut ediyorum.Seçim sonucunda durum çok daha iyi olacak, parti bazında iyi olacak, teşkilat bazında iyi olacak partilerimiz teşkilatlarımız olacak bir belediyemiz olacak. Ak Parti,MHP belediyesi demeyiz bizim belediyemiz diyeceğim,halkın belediyesi diyeceğim.Allah bize güç kuvvet versin Cumhur ittifakımıza başarılar nasip etsin ben burada olmaktan son derece mutluyum Allah sizlerden razı olsun.Allah birliğimiz beraberliğimizi bozmasın hepimize başarılar diliyorum” dedi.Emniyetten emekli Ahmet Gülhan Şarköy belediye başkan adayı Can Gürsoy’a Kur’an-ı Kerim ve Türk Bayrağı hediye etti. Kur’an-ı Kerim ve Türk Bayrağını öpüp alnına koyan Can Gürsoy duygulu anlar yaşadı.
ETİKET :  

Tümü