CHP'LİLER YEMEKTE BULUŞTU - Şarköy Haberleri - Şarköy Haber

CHP'LİLER YEMEKTE BULUŞTU

09-12-2018 | 14:06

CHP Tekirdağ İl Başkanlığı bir milyon 400 bin TL’ye Pazar sokağında parti binası satın aldı. Paranın büyük bir kısmını ise CHP genel merkezi tarafından karşılandı.

 DESTEK YEMEĞİ DÜZENLENDİ

 Perşembe Pazarı Ruşen Güneş Caddesi’nde bir bina satın alan CHP Tekirdağ İl Başkanlığı dayanışma yemeği düzenledi. Karaevli Düğün Salonu’nda düzenlenen yemekte elde edilen gelirler bina için aktarılacak. Yemeğe CHP Genel Başkan Yardımcısı Tekirdağ Milletvekili Faik Öztrak, CHP Tekirdağ Milletvekilleri İlhami Özcan Aygun, Candan Yüceer, Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, İL Başkanı Mehmet Ali Işıkgör, ilçe belediye başkanları partililer katıldı.

ŞARKÖY BELEDİYE BAŞKAN ADAY ADAYLARI KATILDI

Şarköy CHP belediye başkan aday adayları Alpay Var,Efrayim Galip,Hüseyin Akkoç,İlhan Mengi,Musa Kazım Kılıç,Neşet Yavuz,Vahit Aslan,ilçebaşkanı ve ilçe yönetimi katılırken Şarköy belediye başkanı Süleyman Altınok’un katılmadığı görüldü

 BİR MİLYON 400 BİN LİRAYA ALINDI

 Bir milyon 400 bin liraya alınan 2 katlı binanın bir milyonun CHP Genel Merkezi tarafından karşılandığı öğrenildi. Kalan paranın bir kısmının partinin kasasından bir kısmının ise toplanan desteklerden karşılandığı kaydedildi.

 

 
ETİKET :  

Tümü