RAMAZAN BAYRAMI KUTLAMA MESAJI - Şarköy Haberleri - Şarköy Haber

RAMAZAN BAYRAMI KUTLAMA MESAJI

03-06-2019 | 20:11

Elimizdeki maddi zenginliği, dilimizdeki güzel söz ve dileği, gönlümüzdeki sevgiyi paylaştığımız ve oruç ibadetimizi eda ettiğimiz 11 ayın sultanı mübarek Ramazan-ı Şerifi uğurlarken bir Ramazan Bayramına daha ulaşmanın sevincini ve heyecanını hep birlikte yaşamaktayız.

Bayramlar, mutlulukların paylaşıldığı, sevgi, saygı, paylaşma, hoşgörü, ikliminin güçlendiği; dargınlık ve kırgınlıkların sona erdiği, insanların kaynaşmasına ve barışın tesisine aracılık eden müstesna günlerdir.

Şunu da üzülerek belirtmek isterim ki İslam coğrafyasında savaş ve yoksulluk nedeniyle bayram yapamayan birçok kardeşimiz bulunmaktadır. Kardeşlerimizin acı ve sıkıntılarını paylaşıyor ve bu sıkıntıların biran önce bitmesi için de dua ediyoruz.

Bu duygu ve düşüncelerle tüm İslam âleminin, aziz milletimizin ve tüm Tekirdağlı hemşehrilerimizin mübarek Ramazan Bayramı’nı kutluyor, hep birlikte nice bayramlara ulaşmayı Cenab-ı Allah’tan niyaz ediyorum.

Değerli Tekirdağlı Hemşehrilerim;

Ramazan Bayramı’nı huzur içinde geçirebilmeniz için ilimiz genelinde ilgili kurum ve kuruluşlarımız tarafından gerekli tüm önlemler alınmıştır. Ayrıca bayram tatili süresince ilimiz genelinde trafik kontrolleri hassasiyetle yürütülecektir. Büyük acılar yaşanmaması adına sizlerin de trafikte azami dikkat içinde olmanızı önemle rica ederim.

Ayrıca bayram sevincimizi hep beraber yaşayıp bu sevinci paylaşarak arttırmak için Ramazan Bayramı’nın 1. günü olan 4 Haziran 2019 Salı günü saat: 14:00’da Sahil Dolgu Alanı Mutlukent Çay Bahçesinde Meclis Başkanımız Sayın Prof. Dr. Mustafa Şentop beyefendinin teşrifleriyle gerçekleştireceğimiz Bayramlaşma Programımıza, siz değerli hemşehrilerimizi davet ediyor, saygı ve sevgilerimi sunuyorum.
ETİKET :  

Tümü