ŞARKÖY MESLEK YÜKSEKOKULU MÜDÜRLÜĞÜ DEVİR TESLİM TÖRENİ GERÇEKLEŞTİ - Şarköy Haberleri - Şarköy Haber

ŞARKÖY MESLEK YÜKSEKOKULU MÜDÜRLÜĞÜ DEVİR TESLİM TÖRENİ GERÇEKLEŞTİ

31-01-2021 | 23:38

Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mümin ŞAHİN’in katılımları ile 25.01.2021 pazartesi günü saat 13:30 da Şarköy Meslek Yüksekokulu Müdürlüğü devir teslim töreni düzenlendi
Üniversitemiz Genel Sekreteri Sayın Murat Kamil TIRPANCI’nın da bulunduğu törende yüksekokulumuzun akademik ve idari personeli de hazır bulundu.
Şarköy Meslek Yüksekokulu Müdürlüğüne atanan Öğr. Grv. Serkan AYDIN düzenlenen devir teslim töreni ile Öğr. Grv. Halis Ulubey ERGEN’den görevi devir aldı.
1993 yılında Şarköy Meslek Yüksekokulu’nda öğretim görevlisi olarak göreve başlayan Öğr. Grv. Halis Ulubey ERGEN Turizm İşletmeciliği ve Muhasebe Vergi Uygulamaları derslerinde eğitimler vermiş aynı zamanda okulumuzda 1996-2018 yılları arasında Müdür Yardımcısı ve 2018-2021 yılları arasında ise Müdür olarak idari görevlerde bulundu.
Üniversitemiz Rektörü Prof.Dr. Mümin ŞAHİN Şarköy Meslek Yüksekokuluna büyük emeği geçen ve görevini başarıyla yürüten Öğr. Grv. Halis Ulubey ERGEN’e emekleri ve katkılarında dolayı teşekkür ederek, Öğr.Grv. Serkan AYDIN’a yeni görevinde başarılar diledi.
Öğr. Grv. Halis Ulubey ERGEN, müdürlük mührünü Şarköy Meslek Yüksekokulu Müdürü olarak atanan Öğr. Grv. Serkan AYDIN’a teslim ederek hayırlı olması dileğinde bulundu.
Karşılıklı duygu ve düşüncelerin belirtilmesinin ardından devir teslim töreni sona erdi.
Devir teslim töreninden sonra Üniversite Rektörü Prof. Dr. Mümin ŞAHİN ve Genel Sekreter Murat Kamil TIRPANCI Şarköy Meslek Yüksekokulu Konferans Salonunda Meslek Yüksekokulu Personeli ile kısa bir toplantı gerçekleştirdi. Meslek Yüksekokulu Personeli ile yapılan toplantıda, Şarköy Meslek Yüksekokulunun hedefleri ve geleceği, yeni açılan aşçılık programı ile yöreye sağlanacak katkılar üzerine konuşuldu.
Toplantı toplu fotoğraf çekimiyle ve yüksekokul tanıtım gezisiyle noktalandı.

 
ETİKET :  

Tümü